Kapat
Reklam Alanı
sophi
Teknoloji 363 0

Will Smith ve Robot Sophia’nın Eğlenceli Anları

Hollywood’un en ünlü aktörlerinden bir tanesi olan Will Smith, kişisel YouTube kanalı üzerinden yayınladığı yeni videoda Robot Sophia’ya yürüdü ama Robot Sophia’dan red yedi.

İnsansı mimikleriyle adından söz ettirmeyi başaran Sophia, son olarak Suudi Arabistan’dan yurttaşlık alarak, insan olma yolunda önemli bir adım daha atmıştı. İnsansı hareketlerinin yanı sıra yapay zeka destekli söyleşi kabiliyetleriyle birçok videoda rol alan Sophia, Will Smith’in misafiri oldu.

21 senelik evli olan erkek oyuncunun denemiş olduğu birçok taktiği önceden sezerek, farklı cevaplar hazırlayan Sophia, Will Smith’in hanımları etkileme taktiklerini demode olarak nitelendirdi. Hatta Will Smith tarafınca uzatılan içki kadehini dahi çevirdi.

Bununla kalmayan Sophia, küçük şakalar meydana getiren Will Smith’i ve bütün insanlığı üzen bir cevap verdi ve “Şaka yapmak, akıl dışı bir insan davranışıdır.” dedi. Sophia ek olarak “Robotların en sevdiği müzik türü ağır metaldir.” şakasınaysa esneyerek ve uyuma taklidi yaparak cevap verdi.İşte o eğlenceli anlar;

Bir önceki yazımız olan iPad 2018 Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Özellik başlıklı makalemizde a10 çip, apple ve apple ipad hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.