Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
wh2
İnternet 143 0

Ucuza Domain Sunan Firmalar

Hepimiz biliyoruz ki bir sitenin aktif olarak yürürlüğe girmesi için gereken 2 şey vardır, 1.si Hosting olmaz ise olmaz. 2.si Domain ki buda alan adınızdır. Domainler ülkemizde dolar üzerinden klasik fiyat ile satılıyor ama dünya genelinde olan kutlamalarda mutlaka bir iki kez indirimlere geçiliyor.

Yeni site açacak kişilerde bu indirimleri takip etmeye çalışıyor ya bir gün geçmiş ya da indirime girmiş firma yok. Bu yüzden yeni site açacak kişilere ucuz ve indirimli domain satan firmaları siz değerli okurlarımıza sunuyoruz.

UCUZA DOMAİN SATAN SERVİS SAĞLAYICILARI HANİLERİ ?

GO DADDY

 

Godaddy 1997 yılından itibaren hizmete geçmiş İnternet Domain sağlayıcısıdır. 2010 yılı itibarıyla yaklaşık 45 milyon alan adını yönetmektedir. Şuan için 60 milyonun üzerinde alan adı kayıtlıdır. Bu durumdan dolayı godaddy çok güvenilir bir firmadır, yalnız eleştirilere göre hosting olarak Türkiye üzerinde pek kullanılışlı olduğu söylenmiyor. .com alan adı (domain) kayıtlarını çok makul bir fiyata 4.99 TL gibi bir fiyata bizlere sağlamaktadır. Yalnız şunu da belirtmek gerekir domaini 1 yılın sonunda tekrarlama/yenileme ücreti 43.99 TL gibi bir fiyat ödenmektedir. Sizlere benden bir tavsiye alan adınızın süresinin dolmasına 1 ay kalmış iken indirimde ki farklı bir firmaya transfer edin. Bu sizleri daha fazla para vermekten kurtaracaktır.

 

Kampanyada olacak firmaları konumuzu güncelleyerek sizleri haberdar edeceğim.

{M.SEFER}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.