Kapat
Reklam Alanı
Oyun 677 0

Türk Yapımı MMOFPS Oyunu: “Tactic Force” Yakında Geliyor

 

2016 yılından beri geliştirme aşamasında olan ve yapım süreci hızlandırılan Tactic Force‘a ait yeni konsept çalışmaları yayınlandı. Uzun süredir geliştirilen Tactic Force için bir beta aşaması yapılacağını da oyunun resmi sitesi üzerinden duyuruldu.

Tactic Force’ta Türkiye’de yer alan mekanlar kullanılacak

Oyunun resmi sitesi ve sosyal medya hesaplarına baktığımızda online tabanlı bir shooter olan oyunda ülkemizde bulunan önemli mekanların kullanılacağını görüyoruz. Oyunun haritaları arasında Kervansaray ve Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi mekanlar dışında Petrol platformu isimli bir harita da bulunuyor.

Henüz beta tarihi belli olmasa da kapalı beta aşamasına sadece 1000 oyucunun davet edileceği de belirtilmiş. MMOFPS türündeki oyun hakkında daha fazla bilgiye ise henüz yer verilmiş değil. Oyuna ait konsept çalışmalarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Geliştiricisi olan HES Games bu projeyi şuanda “Türkiye’nin en gelişmişMMOFPSOyunu” olarak nitelendiriliyor. Umarız Türk oyun sektörünü hedefledikleri vizyon ile birlikte iyi yerlere getirmede önemli katkı sağlarlar.

Bir önceki yazımız olan Space Soldiers Takımı Dağıldı! başlıklı makalemizde Ayrıldılar, Counter Strike ve cs:go hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.