Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Makaleler 119 2

Steve Jobs’un Hayatı Çizgi Film Romanı Oldu

Selin Feldman ve Can Baytak ikilisi ile oluşturulan çizgi roman, Apple’ın saygı değer kurucusu Steve Jobs’ın yaşamını renkli sayfalara aktarıyor. Karakarga Yayınları tarafından piyasaya sokulan çizgi romanı çevrimiçi olarak ya da kitapçılardan satın alabilirsiniz.

Hayata kattığı teknolojik projeler ile günümüz dijital dünyaya en çok katkı sağlayan adların başında gelen teknoloji devi Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un yaşamı, Selin Feldman ve Can Baytak’ın ortak çalışması ile çizgi roman olarak yine yaşam buldu.Hayata geçirdiği teknolojik projeler ile günümüz dijital dünyasının oluşmasına en çok katkı sağlayan isimlerin başında gelen teknoloji devi Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un hayatı, Selin Feldman ve Can Baytak’ın ortak çalışması ile çizgi roman olarak yeniden hayat buldu.

Karakarga Yayınları tarafından piyasaya sürülen ve Selin Feldman ve Can Baytak tarafından oluşturulan Steve Jobs çizgi romanını kitapçılardan ya da buraya tıklayarak çevrimiçi alışveriş yolu ile satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seçimden Sonra Dolara Ne Oldu ? Dolar Ne Kadar ? başlıklı makalemizde dolar, dolar düşcekmi ve dolar dusermi hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

“Steve Jobs’un Hayatı Çizgi Film Romanı Oldu” üzerine 2 yorum

  1. Can dedi ki:

    Alıp okumak lazım aslında teşekkürler

  2. Uz tarih dedi ki:

    Steve Jobs denildiğinde apple, apple denildiğinde; yenilikçi, teknoloji, kalite adına beklentilerin üzerinde ürünler akla geliyor. Bir yandan soğuk, aksi, bencil bir adammış. Hikayesi ilgi çekici ama kendisi çok sevimsiz bir adam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.