Kapat
Reklam Alanı
Oyun 381 0

Steam: Kur Farkı Oyun Fiyatlarını Etkilemeyecek

Steam yaptığı son açıklamada kur farklarının, oyun fiyatları ve eşyaları etkilemeyeceğinin müjdesini verdi.

Sürekli dalgalanan kur farkları bilgisayar bileşenlerini ve çevre birimleri tarafından oyuncuları çok zor duruma soktu. Bu zorlu kısımda gelen Steam’ın sabit kur dönemini devam ettirme müjdesi ise oyuncuların kesesini az da olsa rahatlatacaktır. Steam’ın senelerdir benimsediği sabit kurun, arada ki farkın artması nedeniyle değişebileceği ve fiyatları yukarı çekebileceği düşünülüyordu. Ama Steam yaptığı açıklama ile Türk oyuncuların gönlünde bir kere daha taht kurmayı başardı.

Yaptığı açıklamada ek olarak sadece gönderilen hediyeler kısmında bazı kısıtlamaların olacağını söyleyen Steam, oyun ve eşya fiyatlarının yükselmesi gibi bir durumun olmadığını belirtti. Dolar ve Euro’da ki dalgalanmaların oyuncuların alım gücünde bir sorun yaşadığı anlamına gelmediğini söyleyen yetkililer, sadece boşluğu kullanmak isteyen çakallar için hediye gönderimine bir sınır getirmeyi uygun gördüklerini belirttiler. Yani steam için ülkemizde geçerli olan dolar kuru, 2.1 TL olarak devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Battlefield 5 Battle Royale Modu Fragmanı Yayınlandı başlıklı makalemizde battle royale, battle royale modu ve battlefield hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.