Kapat
Reklam Alanı
Nasıl Yapılır? 364 0

Spotify Hesap Silme

Şuan içerisinde bulunduğumuz yıl olan 2018’de neredeyse herkes artık müzik dinliyor. Eskiden müzik dinlemek için mp3 çalar gibi aygıtlar kullanıyor, CD’lere para veriyorduk. Ancak artık akıllı telefonlara indirebildiğimiz Spotify adlı uygulama sayesinde istediğimiz müziği bedavaya dinleyebiliyoruz. Bedava olmasına bedava ancak maalesef uygulamada sinir bozucu reklamlar bulunuyor. Bundan dolayı bir çok kişi spotify hesap silme işlemlerinin nasıl yapılacağını merak ediyor ve araştırıyor. Bizde bu merakı gidermek için böyle bir yazı hazırlamaya kadar verdik. Spotify hesabından nasıl kurtulabileceğinizi merak ediyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin.

1) Bu linke tıklayın. Açılan sayfada iletişim formu linkine tıklayın.

2) Daha sonra farklı bir sayfa açılacak. Burada Hesap seçeneğine tıklayın.

3) Bu linke tıkladığımızda açılan sayfada bizden konu seçmemizi isteyecek. Biz hesabımızı silmek istediğimiz için Spotify hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum seçeneğine tıklayalım.

4) Ve şimdi ise diğer aşamaya geçebilmek için açılacak olan (resimde de belirttiğimiz) ekranda Hesabı Kapat seçeneğine tıklayalım.

5) Hesabımızı kapatmak için son adımda çıkan ekranda hesabımızı neden kapatmak istediğimizi yazıp Soru Gönder butonuna basalım.

Spotify hesap kapatma işleminin sonuna geldik. Hesabın tamamen kapatılması için hesabınıza 15 gün giriş yapmayın. Daha sonra zaten size mail gelecek ve hesabınızın kapatıldığını söyleyecek.

Ancak şunu unutmamalısınız ki hesabınızı sildiğinizde tüm şarkı listeleriniz, takipçileriniz vb. verileriniz de silinecek. Dolayısıyla hesabınızı silmeden önce iyi düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Hesabınız silindikten sonra farklı bir mail adresi ile tekrar kayıt olabilirsiniz ancak önceki kullanıcı adınızı kullanamazsınız. Eğer hesabımı silmeli miyim diye düşünüyorsanız aşağıdaki yeri okumanızı tavsiye ederiz.

Spotify Hesabımı Kapatmalı Mıyım?

En çok sorulan sorulardan biri olan hesabımı kapatmalı mıyım sorusuna cevap vermeden önce Spotify’i ne kadar zamandır kullandığınızı bilmemiz gerekir. Çünkü 1-2 takipçisi olan hesapları silseniz de silmeseniz de çok fark etmez. Ancak 1000-2000 takipçisi ve onlarca şarkı listesi olan hesapları sildiğinizde çok büyük bir kayıp yaşamış olursunuz.Spotify hesap silme konusunda herhangi bir merak ettiğiniz veya yanlış yaptığınız var ise bu konu altından yorum yapmanız durumunda size yardımcı olmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan Android P Beta Nasıl Yüklenir? başlıklı makalemizde Android, Android p ve beta hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.