Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
sea-of-thieves
Oyun 132 0

Sea Of Thieves Oyunu 2 Milyon Oyuncu Barajını Geçti

Korsan takımları kurarak birbirinden heyecanlı maceralara atıldığınız Microsoft’un Sea of Thieves oyunu rekora koşuyor. Oyun 10 günde 2 milyondan fazla satıldı.

Microsoft tarafından kısa süre önce oyun piyasasına sunulan Sea Of Thieves oyunculardan büyük ilgi gördü. Yayınlanır yayınlanmaz beğenileri üzerinde toplayan deniz korsanları temalı oyunun 2 milyon oyuncu barajını aştığı belirtilirken hızlı yükselişin devam etmesi beklendiği vurgulandı.

Sea Of Thieves Oyunu 2 Milyon Oyuncu Barajını Geçti

Yılın en iddialı yapımları arasında yer alan Microsoft’un Sea of Thieves oyunu beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Yapım hem Windows 10 tarafında hem de Xbox One tarafında en hızlı satılan oyun oldu.

Bugün için en çok oynanan oyunlar arasına çok kısa sürede giriş yapmayı başaran Sea Of Thieves oyunu bilindiği üzere Windows 10 platformunda yayınlanmıştı. Şimdiye kadar Microsoft Studios oyunları arasında en iyi satış yapan oyun olmayı başaran Sea Of Thieves akımı bir süre daha bu hızda devam edecek gibi görünüyor.

Sadece satış bazında değil 100 binden fazla oyuncunun anlık olarak canlı Sea Of Thieves yayını yaptıkları ve bu yayınların 10 milyon saat izlenme süresine ulaştığı da açıklanan bilgiler arasında yer alıyor.

Bilindiği üzere GeForce grafik sürücüleri için de oyuna özel olarak kısa süre önce bir sürücü yayınlanmıştı. Oyunun yapımcı firmasının başarılarını kalıcı hale getirebilmek için sık sık güncelleme çıkaracağı ve sonrasında yol haritalarını çizecekleri öne sürüldü.Başarılarının devamını bekliyoryuz açıkcası eğlenceli bir oyun.

Bir önceki yazımız olan No Man’s Sky Oyunu Xbox One’a Geliyor başlıklı makalemizde microsoft, mobil oyun ve no man's sky hakkında bilgiler verilmektedir.

Murat İşbilir {muratisbilir}

Sen Anlat Biz Yazarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.