Kapat
Reklam Alanı
Oyun 966 3

Rockstar Games Beklenen Tarihi Verdi

Rockstar Games’in açık dünya oyunu GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6’nın çıkış tarihi hakkında söylentiler dolanırken, oyunun 2019’da çıkabileceği bilgileri geldi.

Konuyla ilgili Rockstar Games Twitter üzerinden bir açıklama yaptı.

Rockstar Games Grand Theft Auto V oyununun çıkardıktan kısa bir süre sonra GTA 6’nın çıkış tarihi konuşulmaya başlanmıştı.

Öte yandan şirket hala son oyunu GTA 5 üzerinden para kazanmaya devam ediyor. GTA 5’in bu kadar yoğun bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan online sürümü GTA 6 söyletilerinin hedefi oldu.

Milyonlar tarafından tanınan açık dünya oyunu GTA’nın 6’ncı oyunun çıkış tarihi hakkında Rockstar Games 2021 yılını duyurmuştu.

Fakat GTA 5 oyuncularından sızan bilgiler yeni oyun GTA 6’nın 2019’da çıkabileceği söyleniyordu.Reddit üzerinden paylaşılan bazı mesajlara göre GTA 5’in online sürümünde gelen güncellemeler ile bazı oyunculara, oyun tarafından mesajlar gönderildi.

Bazı oyunculara gelen bu mesajlara göre Grand Theft Auto VI çıkış tarihinin 2019 yılı olduğu söyleniyor. Oyuncular mesajlar oyun üzerinden geldiği için açıklamanın Rockstar Games’ten geldiğini düşündüklerini belirtmişlerdi.

Bir önceki yazımız olan [ÇÖZÜMÜ] PUBG DX11 Feature Level 10.0 İs Required To Run The Engine Hatası başlıklı makalemizde [ÇÖZÜMÜ] PUBG, DX11 Feature Level 10.0 İs Required To Run The Engine ve Hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

“Rockstar Games Beklenen Tarihi Verdi” üzerine 3 yorum

  1. Oyun Haberleri dedi ki:

    GTA V oldukça iyi bir oyundu. Serinin 6. oyunu da bu kalitede olursa GTA V kadar oynanabilir.

  2. Esli zamanlardı tabi. Kulaklığı takar Summer Jam adlı parçayı dinleyerek Vice City şehrini turlardım. Tabi silah hileleri de unutulmaz. Şimdi nereden nereye gelmiş. Ben oynamayı vice city ile bırakmıştım.

  3. Anıl dedi ki:

    Gta 6 oyununun 2019 yılında pek çıkacağını düşünmüyorum. Hala gta 5 oyunu satabiliyor iken yeni bir oyun çıkartacaklarını sanmam. O çıkan görüntülerin eklenti olduğu ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.