Kapat
Reklam Alanı
pubgnin-yeni-haritasi-test-sureci-basliyor.fw_
Oyun 99 0

PUBG’nin 4x4KM Haritası Yayınlanmaya Hazırlanıyor!

Daha Önceki haritalarının dörtte biri ebadındaki yeni tropik PUBG haritası, 2 Nisan Pazartesi günü sınanmaya başlayacak.
Daha evvel Reyin Geliştiricileri Konferansı 2018’de PlayerUnknown Battleground’a ilave edilecek yeni harita duyurulmuştu. PUBG’nin yeni tropik haritası, denizler dahil 4×4 olacak biçimde 16 km karelik bir alandan oluşuyor. 8×8 haritaların olduğu düşünülürse yeni haritanın denizler dahil çeyreği kadar olacağını söyleyebiliriz.

Küçük ebadı ve kalabalık oyuncu rakamı sebebiyle zevkli savaşlara konut sahipliği yapacak Tropikal İsme Haritası, 2 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’da test sunucularında sınanmaya başlayacak ve sınama süreci 5 Nisan Perşembe gününe kadar devam edecek. Test düzeyi tüm oyunculara açılmayacak, hudutlu bir test olacak. Bu sebeple yeni haritayı ilk oynayanlardan biri olmak için Steam üzerinden kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Geliştirici PUBG Corp, pazartesi günü test aşaması ve kayıtla ilgili daha fazla bilgi paylaşacağını duyurdu. Muhtemelen daha önce test aşamasında bulunmuş ve geri bildirimleriyle destek olmuş oyunculara öncelik verecekler.Heyecanlı bekleyişlerimiz devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Fortnite, 29 Mart Güncellemesi ile Neler Değişti? başlıklı makalemizde epicgames, fornite v3.4.1 ve fortnite hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.