Kapat
Reklam Alanı
sea
Oyun 224 0

No Man’s Sky Oyunu Xbox One’a Geliyor

Hello Games tarafından geliştirilen No Man’s Sky oyunu mobil platformlarda büyük bir beğeniyle oynanmasının ardından oyun konsollarına da geliyor. Yapılan açıklamaya göre No Man’s Sky oyunu Microsoft’un Xbox One’a geliyor. 

Mobil Platformların Sevilen No Man’s Sky Oyunu Xbox One’a Geliyor

Mobil platformlarda büyük başarı yakalayan No Man’s Sky oyunu oyun konsollarına geliyor. Hello Games’in başındaki isim olan Sean Murray 2018 yılında oyuna yeni bir güncelleme geleceğini açıkladı. No Man’s Sky oyununa gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte oyunun adı No Man’s Sky NEXT olarak değişecek. Sean Murray’in açıklamasına göre No Man’s Sky oyununa gelecek olan yeni güncellemenin en iyi bir şekilde NEXT ifadesiyle tanımlanabilir. 

Murray açıklamasının devamında oyununu Xbox One platformuna da geleceğinin müjdesini verdi. Xbox One kullanıcılarına oyunu sunmak için geç kaldıklarının farkında olduklarını belirten Murray No Man’s Sky oyununun Xbox One platformuna büyük bir güncelleme ile geleceğini açıkladı. Oyunun Xbox One sürümünün 30 saatlik bir hikaye moduyla birlikte geleceğini ve çok oyunculu modu destekleyeceğini açıkladı. Oyunun ayrıca 4K çözünürlüğü ve HDR desteği sunacağını da belirten Murray oyunun NEXT güncellemesinin kendilerini heyecanlandırdığını belirtti. 

Bir önceki yazımız olan Lindsay Lohan, GTA 5’e Açtığı Davayı Tekrar Kaybetti başlıklı makalemizde GTA5, GTA5 Dava ve Lindsay Lohan hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.