Kapat
Reklam Alanı
gta-5-girls
Oyun 182 0

Lindsay Lohan, GTA 5’e Açtığı Davayı Tekrar Kaybetti

Lindsay Lohan bildiğiniz üzere GTA 5 oyunu çıktığından beri yapımcılarına dava açıyor. 2013‘de GTA 5çıktığında oyunda bulunan bu görsel yüzünden 2014 yılında Lohan GTA 5‘in yapımcısına dava açmıştı ancak bu dava Lindsay Lohan‘ın aleyhine gitmişti ve reddedilmişti. Görünüşe göre Lohan pes etmemiş ve yine dava dava açtı. Ama pek şanslı olmayan ablamız yine amacına ulaşamadı. Çünkü mahkemeden çıkan karara göre görselin “Kültürel yorumdan başka bir şey olmadığı” görüşündeydiler ve dava düştü. Mahkemeye göre kullanılan görsel sanatsal bir sunumda kimliği belirsiz bir kişiyi tasvir ettiğini ve normal bir sahildeki kadınların tarzını, görüşünü ve kişiliğini temsil ettiği kararlaştırıldı.

Ünlü oyuncuysa bir kez daha temyize gitti ve bu kez, temyiz oylamasında 6-0 ile başvurusu direkt olarak kapıdan döndü. Mahkemenin Lohan’a cevabıysa gerçekten de GTA’nın yapmak istediği şeyi, amacını çok net ortaya koyuyor: “Kültürel bir yorumdan daha fazlası değil”.Benzerlik var ama Lindsay Lohan her zaman kaybeder gibi bakıyoruz.

Bir önceki yazımız olan PUBG'nin 4x4KM Haritası Yayınlanmaya Hazırlanıyor! başlıklı makalemizde 4x4KM, PlayerUnknown Battleground ve PUBG hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.