Kapat
Reklam Alanı
Nedir? 14.180 2

Kendine Müzisyen Kimdir Nedir ?

Kemal Can Parlak namı değer Kendine Müzisyen (Rakun smile emoticon )

Ses mühendisi bölümünden mevzun olmuş ve okulu bitirmiş hayatına başlamış bir insandır kendisi. Youtube yaptığı coverlar ile başlamış olup twitch üzerinde de diğer yayıncılara benzememek üzere yaptığı eğlenceli yayınlar ve sohbetler ile devam etmektedir. (Kendi yaptığı şarkılarda youtube üzerinde bulunmaktadır.) Yaklaşık 8 aydır twitch platformunda yer alarak kullanıcılara serbest ve özgür bir şekilde yayın yapıyor. Twitch üzerinde hiç görmediğimiz bir konsepti farklı rpler (role play) ile yapmakta olup yaptığı her rp’de izleyenlerini güldüren bir kişiliğe sahip. Oyun yayıncısından daha çok sohbet adamıdır kendisi. Oyun oynamak dışında ırl yayınlarının ne kadar zevkli olabileceğini göstermiş yayıncıdır.

 

Twitch Kanalının Linki : https://www.twitch.tv/kendinemuzisyen

 

Murat İşbilir Kimdir?

Bir önceki yazımız olan Microsoft Azure Nedir? Microsoft Azure Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde Microsoft Azure, Microsoft Azure Nasıl Kullanılır ve Microsoft Azure Ne İşe Yarar hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

“Kendine Müzisyen Kimdir Nedir ?” üzerine 2 yorum

  1. crazy_memoxxx dedi ki:

    Oturduğu yerden ve eğlenerek para kazanabilen ultra yavşağın tekidir.

  2. Furkan Fazıl dedi ki:

    Son zamanlarda izlemeye başladığım birisi, şive ile komik olabiliyor, iftara kadar güzel zaman geçirtiyor tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.