Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sosyal Medya 189 0

Instagram da Takipçi Kazanmanın 5 Yeni Yolu

Instagram da Takipçi Kazanmanın 5 Yeni Yolu

2017 yılında Instagram da takipçi kazanmana yardımcı olacak 5 yeni ve yaratıcı fikirler paylaşıyorsunuz:

Instagram Yorumlar ile Takipçi Kazanın

​Birçoğumuz “aşina açıklama gibi takip Instagram için yeni takipçiler almak için” sisteme. Sen görevlerinden biri gibi, bir hesap takip edin ve bir yorum bırakın. Bu sana bir followback alabilirsiniz olurken aynı sıkıcı ve zaman alıcı var. Eğer gerçekten Instagram şu büyümek istiyorsanız, sizin yorum yapma biraz daha stratejik olması gerekiyor.

Fikir yayına yorum son kişi olmaktır. gelecekte bu mesaja gelince başka Böylece herkes yorumunu görecek. Ve yorumunuz yeterince ilginç olsaydı, onlar sadece bir göz atmak hesabınıza üzerinde tıklayabilir!

Diğer kullanıcıların, komik, ilginç veya faydalı bulmasını hakiki Yorum bırakmak için çaba sarf etmeliyiz. Hatta Kişiliğinizi göstermek için birkaç emoji’yi atabilir. 🙂

Instagram Hikayeleri İle Takipçi Kazanın

Instagram Hikayeler öncelikle geçen yılın Ağustos ayında tekrar kendi Story yaratabilecek beri büyük bir isabet olmuştur. Bunlar, eğlenceli yönlü konum ve mükemmel bir yoludur için kitlenizle anlamlı bağlantılar teşvik ! Onlara bahseder gibi, onlar da size Instagram üzerinde tavsiye edilecek şans verin.

Instagram üzerinde Keşif sayfasında bir an ve kafa atın. Sayfanın üst kısmındaki Instagram Stories satır fark ettiniz mi? Sebebi bu Instagram Takip hesapları ve sizin gibi yayınları temel onları seçilen çünkü Hikayeleri görünür olduğunu. Instagram da size sevmişimdir takip veya insanların çok sayıda beğenilmiş hesapları Hikayeleri gösterebilir.

İsterseniz Instagram keşfedin sayfada olsun , ultra ilgi çekici, süper hedefli içerik oluşturmak gerekir. “Daha iyi Hikayeleri, ve daha da yüksek, belirli bir kitleye Instagram keşfedin sekmesinin üst kısmında önerilen Hikayeler hesabınızı şans katacak.

Peki bu yeni Instagram takipçileri alma ile ilgisi var? Eh, Keşfet sayfası Instagram üzerinde çılgın güçlü bir özelliktir ve size beğeniler, yorumlar ve tabii, daha görmeyi tercih Instagram için yeni takipçi bir ton alır viral bir etkiye kapalı ayarlayabilirsiniz özellikli senin Hikayeler birine sahip içerik!

İlgi çekici Videoları İle Instagram Takipçi Kazanın

Bunu biliyor muydunuz pazarlama profesyonellerinin% 52’si iyi bir YG ile içeriğin türüne olarak video rütbe? Ya da video içeriği için hesaplar tüm reklam gösterimlerinin% 65’i Instagram üzerinde? Video sağlayan güçlü bir araç olabilironların takipçileri ile güven inşa ve yeni kitlelere ulaşmak isteyen markalar için.

Biz hakkındaki yayında belirttiğimiz gibi Instagram üzerinde yayınlamak için en iyi zaman , yeni Instagram algoritması fazla beğenme anlamı ve daha fazla kişi yayını görür aldığı yayınınızı yorumlar yüksek nişan, direklere öncelik vermektedir. Eğer gönderme kısa bir süre sonra Instagram yazılarda angajman çok üretmek mümkün iseniz Başka bir deyişle, bu sinyaller sonrası kalite, çekici içeriği ve takipçilerinin başına yükselecek Yayınınız beslemeleri ve gösterilir olduğunu Instagram için kullanıcılara daha.

Videolar genellikle etkileşimin iyi bir miktar almak için, nasıl pazarlama karması biçiminde kullanmak mantıklı. Instagram, Instagram Hikayeler, son sürümü ile gerçeği de var Explore Video Kanalları ve Canlı Video , video içeriğinin büyük yatırım gibi görünüyor.

Sadece Video statik resimler daha fazla katılım oranı övünme yapar, aynı zamanda dönüşümlerini artırmak ve yol oluşturmak için orada en iyi araçlardan biri. Eğer videoda yeterince etkileşimi artırmak Artı, hatta Instagram için yeni takipçiler çekmek için mükemmeldir Keşif sayfasında, sonunda olabilir.

Instagram Yarışması İle Takipçi Kazanın

Bir Koşu Instagram yarışma Instagram üzerinde işinizi geliştirmek için eğlenceli ve kolay bir yoludur ve aynı zamanda Instagram takipçi kazanmak yardımcı olacaktır maruz kazanmak için en kolay yolu biri.

Eğer bir süper etkili Instagram yarışması fikri arıyorsanız, başka bir iş veya etki unsuru ile ortaklık deneyin. Bu kitlelerinizden hem Instagram yarışmasını teşvik ve ayrıca birbirlerinin takipçileri paylaşmak için harika bir yoldur. ile ortak serin iş arayan başlayın ve ardından Instagram kullanıcıları iki hesaba takip ve yorumlarda arkadaşlarına etiketleme için ödüller ile ödüllendirilir 3-5 gün hediye düzenlemektedir.

Buna en iyi örnek geliyor Yerel Wanderer geçenlerde bir Instagram yarışma koştu Burrard , bir kalça, Vancouver şehir merkezinde Retro otel. Yarışma Instagram kullanıcıları hem Instagram hesapları takip ve bir yorum üç arkadaş etiketleyerek otelde 2 gecelik konaklama kazanabileceğini olduğu bir hediye içeriyordu. Yarışmanın sonunda, Burrard Instagram için bir kuyruklu 500 yeni taraftar kazandı

Arkadaşlarını yorumlarda etiketlemek için Instagram kullanıcıları elde ederek, yarışmaya daha fazla dikkat çekmek ve normalde vereceğinizden daha da fazla takipçi elde edebilirsiniz!

Instagram Karma Etiket Strateji Oluşturarak Takipçi Kazanın

Bir Having katı Instagram hashtag stratejisini herhangi Instagram pazarlama kampanyası için gerekli bir bileşendir, ama aynı zamanda Instagram için takipçi kazanmak isteyen işletmeler için en öncelikli olmalıdır.

Instagram Hashtag’ler bir sosyal medya pazarlamacının alet kuşağında en yararlı araçlardan biridir. Sağ hashtag (veya hashtag’lerle birleşimi) kullanarak büyük ve hedef kitlelere markanızın yardımcı olabilir. Aslında, nişan, Instagram için yeni takipçiler çeken daha fazla beğeniliyor Bi ve artan şansınızı büyük ölçüde hashtag’lerle kullanımıyla artar.

Kitlenizi en aktif kullanan Hashtag’ler hangi öğrenin ve daha sonra bu hashtag kullanan yazılar arayın. Bazı kazananları, bulduktan sonra ve bu yayınlardaki açıklama Topluluğunuzla girişme gibi. Bunu yapmanın kolay bir yolu ile en Sonrasen hashtag’lerle, kullanıcılara ve konumlara göre Instagram mesajların aramanızı sağlar Search & Repost özelliği. Ayrıca ilerleyen uygulama içinde Instagram yayınlarına yorum için Ara & Repost kullanabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Facebook'ta Yeni Özellikler İle Büyük Değişiklik başlıklı makalemizde aile güncellemesi, facebook ve facebook dev güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.