Kapat
Reklam Alanı
Genel 310 0

Hakan: Muhafız Netflix’de İlk Fragman Yayınlandı

Merakla beklenen Netflix’in Türk dizisi The Protector ismiyle dünya çapında yayınlanması söz konusu. Dizinin Türkçe ismi ise Hakan: Muhafız olarak belirlenmiş. Ünlü oyuncuların yer aldığı dizi normal şartlarda geçtiğimiz ay yayınlanacaktı ama Netflix kalite değerlendirme ekibi bazı sahneleri beğenmedi. Bu sahnelerin tekrar çekilmesi için çıkış tarihi uzatıldı. İşte ilk fragman ve Hakan: Muhafız dizisi hakkında diğer detaylar;

Çağatay Ulusoy, Hazal Ergüçlü, Burçin Terzioğlu ve Okan Yalabık gibi oyuncular dizinin ana kadrosunu oluşturuyor. Dizi İstanbul’da geçiyor ama belli bir zamana bağlı kalmıyor. İstanbul’da tarihin çeşitli anlarını aksiyon dolu fantastik sahnelerle ortaya seriyor.

Netflix Açıklaması;

“Ben de sizin gibi biriydim: Normal, ortalama, sıradan. En azından öyle olduğumu sanıyordum!”

Mütevazı bir hayatı olan Hakan’ın hem İstanbul’un hem de kendi kaderini sonsuza dek değiştirecek, bugün olması gereken kahraman olma yolundaki macerasına tanıklık etmek ister misiniz?

Netflix bugün, ilk Türk orjinal dizisi The Protector’dan (Hakan: Muhafız) görüntü ve görselleri ilk kez yayınladı.

The Protector’un sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşılabiliyor.

Twitter: @theprotector
Instagram: @theprotectornetflix
Facebook: @TheProtectorOfficial

The Protector Hakkında:
Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Netflix Hakkında:
Netflix, 190’dan fazla ülkede 125 milyonun üzerinde üyesinin günde 140 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

O3 Medya Hakkında:
Türkiye içerik pazarının lider prodüksiyon şirketlerinden O3 Medya, bugüne kadar farklı türlerde pek çok başarılı TV dizisini hayata geçirdi. Türkiye televizyon sektörünün önemli isimlerini kadrosunda barındıran O3 Medya’nın vizyonu; diğer ülke pazarlarına yayılmak, Türk dizilerindeki çıta ve kaliteyi daha da yükseltebilmektir. Türkiye’de prime-time’ın en başarılı dizilerinden Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin ve Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin yapımcılığını üstlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Çalınan Facebook Hesapları Satışa Çıkarıldı başlıklı makalemizde çalındı, darkweb ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.