Kapat
Reklam Alanı
Grafik Tasarım 913 1

Ghost Buttons Ve Kullanım Tarzları

İnternet sitelerinizde kolayca kullanabileceğiniz “Ghost Buttons” ‘tan söz ettik.

Hemen hemen her internet sitesinde buton kullanılıyor. Butonlar sitelerde bir çok görevi yerine getiriyor ve ziyaretçilerin de oldukça dikkatini çeken bir konu. Sitelerinizdeki butonları özelleştirerek ziyaretçilerin göz zevkine hitap edebilirsiniz. Buradaki kodları kolayca kopyalayıp, projelerinizde kullanabilirsiniz.

 

Bu yazımızda sizlere oldukça kullanışlı olan “Ghost Button” ‘dan söz ettik.

Renkli Butonlar

Bu butonlar oldukça kullanışlı ve kendi zevkinize göre değiştirilmesi ve tasarlanması oldukça kolaydır. CSS bölümünde ufak farklıklar veya eklemeler ile kendi sitenize göre renk ve şekil tertip etmelerine gidebilirsiniz.

Simge İçeren Butonlar

Bu butonları web sayfanızdaki kullanıcıları yönlerdirme emelli olarak, ihtiyaç duyulan yerlerde kullanabilirsiniz. Butonlarda kullanılan sembol kendi zevkinize göre seçilebilir veya yönlendirmek istediğiniz muhteva konusunda bir emare içerebilir.

Süslü Butonlar

İnternet sitenizi butonlarla daha da eğlenceli ve renkli hale getirmek istiyorsanız bu butonlar tam size göre. Butonların hudutları için Sass kodlarıyla özel stiller kullanılmıştır. Yapmanız şart olan tek şey renkleri kendinize göre veya sitenizin muhtevanına göre tertip etmek.

Animasyonlu Butonlar

Bu butonlar özel arkaplan farklıkları ve geçiş efektleri ile güçlenir. En iyi animasyonlu butonlardandır. Sitelerinize canlılık ve hareketlilik katacağından kuşkumuz yok.

Duyarlı Butonlar

Duyarlı butonları, tasarımlarınızı özelleştirmek için kolayca kullanabilirsiniz. İmlecin hareketine odaklı olarak renk değiştirmesi ile size ve ziyaretçilerinize hoş gelebilir.

Dolgu Animasyonlu Butonlar

Butonlarınıza biraz daha havalı efektler vermek istiyorsanız Dolgu Animasyonlu Butonları tavsiye ederim. Bu butonlar kolay manipüle edilir ve rastgele bir site için kullanılabilir. Arka tasarısı, metin renklerini ve sembollerle değiştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere internet sitelerinizde kolayca kullanabileceğiniz “Ghost Buttons” ‘ tan söz ettik, sizlerde yorumlarınızla bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

{M.SEFER}

“Ghost Buttons Ve Kullanım Tarzları” üzerine 1 yorum

  1. Mert dedi ki:

    +1 başarılı hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.