Kapat
Reklam Alanı
Oyun 476 0

Fortnite’ın 5.21 Güncellemesinde ki Önemli Değişiklikler

Fortnite’a gelen 5.21 sürümlü güncellemesiyle oyuna önemli yeniliklerde geliyor. Fortnite’ın bu hafta içerisinde ki güncellemesi, sunulması gereken yeniliklerden bir adım fazlasıyla önümüze çıkıyor. Fortnite’daki en iyi nişancı tüfeği sorununu çözen güncelleme, bunun yanında diğer çeşitli sorunları da düzeltiyor. Bunun yanında yeni gelen “Uçuşan 50’ler” adında yeni bir modu da kullanıcılara sunan Epic Games, bu update ile oyunu çok daha oynanabilir hale getiriyor.
Yeni: Keskin Nişancı Tüfeği 
fortnite, ağır keskin nişancı tüfeği,
“Battle Royale’e yeni eklenen Ağır Keskin Nişancı Tüfeği ile rakiplerinize mahvedici, yapılara ise çok daha yıkıcı hasarlar verin.” cümlesini kuran Epic Games yeni silahın ne kadar büyük hasar vereceğini söylerek Fortnite’ın bu silahla büyük bir eksikliğini dolduruyor. 150 ile 157 arasında hasar verebilen bu keskin nişancı tüfeği, aynı zamanda her hangi bir yapıyı tek vuruş ile oyundan silebiliyor.
Yeni: Uçuşan 50’ler Modu
Oyundaki 50 vs 50 modundan daha da hareketli ve hızlı sürümü olarak anlatabileceğimiz bu modda yapmanız gereken iki şey: Bolca hareketlilik ve hızlı olmak. Haritanın bütün bir kısmında Savuran Bomba, Zıplatan Kare ve trambolinlerin oldukça sık rastlandığı bu mod kısa bir süreliğine oyuncuların önüne sunuldu.

Bir önceki yazımız olan Rockstar Games Beklenen Tarihi Verdi başlıklı makalemizde 6, çıkış ve çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.