Kapat
Reklam Alanı
fortnite
Oyun 269 0

Fortnite, 29 Mart Güncellemesi ile Neler Değişti?

Epic Games, Fortnite Battle Royale için yeni bir güncelleme daha yaptı. Büyük v3.4 güncellemesinin ardından gelen geliştirici Epic Games, bir avuç hataları çözen ve birkaç performans iyileştirmesi yapan popüler savaş battle royale oyunu için küçük bir yama dağıttı.

Fortnite Güncelleme v3.4.1

Özellikle, v3.4.1 güncellemesi, Pump Shotgun animasyonundaki gecikmeyi düzeltir. Ayrıca, Keskin Nişancı Tüfeği elemelerinin mesafesini göstermeyen oyunla ilgili bir sorunu çözüyor. Son olarak, yama “çoklu” belirtilmemiş kilitlenme düzeltmelerini uygular.

Yama v3.4.1 şimdi PS4, Xbox One ve PC’de indirmek için kullanılabilir. Epic, “yakın gelecekte” mobil sürüm için benzer bir güncellemenin yayınlanacağını ve bunun da platforma özgü bazı düzeltmeleri de içereceğini söyledi. En son gelen yama, hem Battle Royale hem de Save the World modlarına yeni içerikler tanıttı. Eski ve yeni bir silah aldı. Güdümlü Füze ve geçici olarak engelli Boogie Bombasını geri getirdi.

Fortnite Güncelleme v3.4 ayrıca Battle Royale: Sniper Shootout v2 için yeni bir sınırlı zaman modunu başlattı. Aynı şekilde, Battle Pass sahiplerine yeni bir haftalık zorluklar da sunuluyor.

Fortnite v3.4.1 Yama Notları

  • Birden Fazla Kilitlenme Düzeltmesi
  • Pompalı Av Tüfeği Animasyon Gecikmesi
  • Keskin nişancı tüfeği ortadan kaldırılması için gösterilen mesafe

Kaynak: Epic

Bir önceki yazımız olan PUBG Benzeri Olan Ücretsiz Oyun Ring Of Elysium! başlıklı makalemizde Clone PUBG, download ve garena hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.