Kapat
Reklam Alanı
Genel 66 0

DLive.Tv Lino Fiyatlarını %100 Zamlandırdı!

Facebook, Twitch rakibi oyun platformu olan Fb.gg’yi duyurduğunu sizlere geçtiğimiz Haziran ayında aktarmıştık. Bugün ise yeni bir Twitch rakibi canlı yayın platformu olan DLive ile karşınızdayız. ABD merkezli bir girişim olan DLive, 2017 yılının Kasım ayında test yayınlarına başladı.

Geçtiğimiz Ocak ayında ise kullanıma sunulan DLive, platformu üzerinden canlı yayın yapan içerik oluşturucuları Lino puan kazanabiliyor. Rakiplerinden farklı olarak içerik oluşturucularına yapılan ödemeleri kripto para olarak yapan DLive uygulamasıAndroid platformunda ücretsiz olarak da mevcut durumda.

Rakip platformlar ile benzer bir çalışma mantığına sahip olan DLive’da izleyenler beğendikleri yayınlara bağış yaparak yayıncıların puan kazanmalarını sağlıyor. Puan kazanan yayıncılar ise Lino Network üzerinden kazandıkları puanları paraya çevirebiliyorlar.

Yaklaşık 1 ay önce Lino fiyatları gayet ucuz görünürken son zamanlarda Lino fiyatlarına %100 zam yapıldı. Kullanıcılar bu durumdan şikayetçi olsa da yönetim ekibi bu durum hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Yeni gelen güncelleme ile bedava lino kazanma olarak görülen sandık olayına da yeni bir güncelleme geldi ve yayıncıların kazançlarına yönelik yapıldığı ön görülüyor. DLive yönetimi gün geçtikçe güncellemeler ile para kazanmayı hedeflerken birçok yayıncı ve izleyici kaybediyor.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Yeni Havalimanı’nın İlk Reklam Filmi Yayınlandı başlıklı makalemizde 3. havalimanı, Airport ve iga hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.