Kapat
Reklam Alanı
Mobil 783 1

Desteklenen Tüm Apple Cihazlar İçin iOS 11.3 Yayınlandı!

Ocak ayından bu yana güncellemeyi beta olarak test eden Apple, iPhone, iPad ve iPod touch için iOS 11.3’ü nihayet kullanıma sunuyor.

Apple tarafından yayınlanan yeni versiyon, iPhone X için yeni Animoji kişilikleri ve iPhone’lardaki yıpranan pilleri operasyoncu sistemiyle kapatma özelliği de dahil olmak üzere, çok rakamda yeni özelliğe sahip.

iPhone’lardaki en yüksek işlemci performansının, telefonları otomatik olarak yavaşlattığı keşfedildiğinde, Apple’ın karşılaştığı birçok eleştiri, Apple’ı kullanıcılarından özür dilemeye zorlamıştı. Güncelleme ile birlikte iPhone bataryaları kaç yaşında olursa olsun müşterilere tüm kısıtlamaları kapatma seçeneği sunulacak.

Kısıtlamaları açıp kapama özelliği, şimdilik sadece iPhone 7/7 Plus, SE, 6S / 6S Plus, 6/6 Plus için geçerli. iPhone 6 veya daha yeni bir sürüme sahip tüm kullanıcılar, bir bataryaya bakım yapılması gerektiğinde bunu da görebilecek.

Ayrıca Apple’da yeni bir sıhhat uygulaması da bulunuyor. Hastalar bu vesileyle kendi tıbbi kayıtlarına iPhone’larından süratli bir biçimde ulaşabilecek. Güvenlik ve saklılık mevzusundaki eforlu duruşunu sürdüren iOS 11.3, şahsi bilgilerinizi misalin Apple ID parolanız istediği zaman ortaya çıkaran yeni bir saklılık sembolü de kapsıyor.

Bunun yarı sıra iOS 11.3 ayrıca iPhone X sahipleri için dört yeni Animoji’yi tanıttı. Bunlar aslan, ayı, ejderha ve kafatasından oluşmakta.

 

 

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

“Desteklenen Tüm Apple Cihazlar İçin iOS 11.3 Yayınlandı!” üzerine 1 yorum

  1. Ayhan Cemil Taş dedi ki:

    Batarya konusunda iyi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.