Kapat
Reklam Alanı
Oyun 324 0

Blast Pro Series Istanbul’a katılacak takımlar açıklandı

Güzel haber sonunda geldi! Şimdiye kadar ev sahipliği yapacağımız en büyük uluslararası turnuva olan Blast Pro Series İstanbul’un detayları açıklandı.

22-23 Haziran’da Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilecek Blast Pro Series’de yer alacak takımlar adeta göz dolduruyor. Birbirinden güçlü Major şampiyonlarının davet edildiği turnuvada, ülkemizi temsil eden Space Soldiers’ın rakipleri şöyle olacak:

  • Faze Clan (2018 ELEAGUE Boston Major İkincisi / Avrupa)
  • Cloud9 (2018 ELEAGUE Boston Major Şampiyonu / ABD)
  • SK Gaming (2016 ESL One: Cologne Şampiyonu / Brezilya)
  • Astralis (2017 ELEAGUE Atlanta Major Şampiyonu / Danimarka)
  • Ninjas in Pyjamas (2014 ESL One: Cologne Şampiyonu / İsveç)

Takımların 250.000 dolarlık ödül için mücadele edeceği turnuvanın ilk günü seyircilere kapalı bir şekilde oynanacak, ikinci günün biletleri ise 2 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak. Esporda oldukça güçlü bir konumda bulunmasına karşın ilk kez uluslararası bir turnuvaya ev sahipliği yapacak ülkemiz adına önemli de bir sınav olacağını düşündüğümüz Blast Pro Series İstanbul için şimdiden heyecan yüksek. Üniversite giriş sınavı olduğu gün olması çoğu kişinin üzülmesine sebep oldu.

Bir önceki yazımız olan Spec Ops: The Line Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu başlıklı makalemizde bedava steam, spec ops the line free ve Spec Ops: The Line hakkında bilgiler verilmektedir.

Who Am I? {Who Am I?}

Are we just a human?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.