Kapat
Reklam Alanı
Makaleler 1.242 0

Avrupa Yakası Yeniden Mi Başlıyor ? Gülse BİRSEL Açıkladı

Dizilerle ilgili yapılan ankette 18 bin kişi “Ekranlara geri dönmesi gereken dizi hangisi ?” sorusuna büyük bir çoğunluk ile “Avrupa Yakası” cevabını vermiş.

 

Milliyet gazetesinde yazar olan Sina Koloğlu gerçekleştirilen dizi anketinden esinlenerek Gülse BİRSEL’e Avrupa Yakası’nın tekrar çekilme şansı varmı diye sordu. Koloğlu, sorunun cevabını köşesine taşıdı. Birsel, Avrupa Yakası sevenlerini üzecek bir cevap verdi: “Şu an öyle bir planımız yok. “Jet Sosyete” tüm hızıyla devam ediyor”.

 

TEKRARI ÇEKİLMESİ İSTENEN DİZİMİZ

 

“Sosyal Anket Platformu’yum diyor Poltio… 18 bin katılımcıyla bir anket düzenlemiş ve anket dizilerle alakalı. “Televizyona geri dönmesini istediğiniz dizi hangisidir ?” anketinde ilk sırada, Gülse BİREL’in yönettiği “Avrupa Yakası” yer aldı, İkinci sırada ise “Leyla ile Mecnun” yer alıyor. Listenin devamında ise “Ezel, Behzat Ç ve Aşk-ı Memnu” yer alıyor.

 

GÜLSE BİRSEL NE DİYOR ?

 

Muhabir “Merak ettim sordum BİRSEL’e” : “Dizinin bir daha çekilme şansı var mı ?” diye. “Şuan böyle bir planımız yok. ‘Jet Sosyete’ tüm hızıyla sürüyor”. Dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisinde Kostüm Sıkıntısı Yaşandı başlıklı makalemizde amare, kostüm sıkıntısı ve kutül hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.