Kapat
Reklam Alanı
keyword-research-analysis-ss-1920
Seo 161 0

Anahtar Kelimeleri Nasıl Belirliyorsunuz?

Anahtar Kelimeleri Nasıl Belirliyorsunuz?

Anahtar kelimelerinizi belirlerken ufak detaylar gözden kaçabiliyor. Özellikle hedefini yüksek tutan site sahipleri anahtar kelimelerini seçerken bazı yanlışlarda bulunabiliyor. Bu yanlışlara en başından önlem almalı ve doğru bir planlama ile anahtar kelimelerinizi belirlemelisiniz.

Anahtar kelimeleriniz belirlerken ilk olarak rekabet oranı düşük kelimeler ile başlayın. İlk olarak rekabet oranı yüksek anahtar kelimeler ile başlamanız size zorluklar çıkarabilir. Anahtar kelimenizi belirlemeden önce aranma hacimlerine ve rekabet oranına bakmalısınız. Aranma hacmi yüksek ve rekabet oranı düşük anahtar kelimeler ile daha kolay ve hızlı yükselebilirsiniz.

Yanlış planlama size vakit kaybı olarak geri dönecektir. Anahtar kelimenizi belirlerken doğru bir planlama ile yola çıkmalısınız. Daha sonrasında mesafe kat edemeden başa dönmek zorunda kalmak istemezsiniz.

Bir önceki yazımız olan Makale Yazımında Seo'nun Önemi başlıklı makalemizde Makale yazarlığında seo kuralları ve Makale yazımında seo'nun önemi hakkında bilgiler verilmektedir.

{M.SEFER}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.